Big Band Lanškroun
Začínal jako orchestr ZUŠ (dříve LŠU) v Lanškrouně, a to na přelomu 1983-84, pod názvem Junior Big Band. Tuto školu skvěle reprezentoval v soutěžích školních orchestrů. Vždy se probojoval do ústředního kola a celkem tam získal 5 prvních cen.
Po opuštění ZUŠ z názvu vypadl „junior“, a tedy zůstal Big Band Lanškroun (BBLa)
V roce 1992 o vánocích uvedl Missa Jazz Jaromíra Hniličky. S tím byla spojena série repríz, která vybudovala orchestru jméno mimo Lanškroun.
BBLa se účastnil různých festivalů a dalších soutěží. Na mezinárodním festivalu big bandů v České Kamenici získal celkem asi 5 hlavních cen (Grand Prix).
Úspěšný byl i na festivalech nesoutěžních - Polná, Litvínov, Rychnov n.K., Vyškov, Vsetín, Děčín, Brno, hrál například i na 25.Pražském jazzovém festivalu v Lucerně.
Hrál (a stále hraje) na různých reprezentačních akcích či plesech – mnohokrát v Praze , Brno, Kladno, Ostrava atd.. Dokonce pro hosty mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ve světoznámém PUPPu, či dalšího filmového festivalu ve Zlíně.
Nahrával mnohokrát ve studiu „A“ v Karlíně - a vždy z toho byla nahrávka pro vysílání Českého rozhlasu. Občas dopadla tak dobře, že ji ČR2 uváděl každý měsíc po celý rok. Bylo příjemné dopoledne v rádiu slyšet upoutávku na večerní rozhlasový koncert BBLa.
Největším úspěchem ale byl koncert k 70.narozenin Waldemara Matušky v pražské Lucerně – pořad živě točila ČST. Zde s naším orchestrem také zpívali M.Kubišová, K.Štědrý, J.Suchý, H.Vondráčková, E.Pilarová a další. Koncerty byly 2 za sebou a oba točila Česká televize. Náročné na tom bylo to, že se točilo na živo, tedy nutno hrát bez chyb. A to se povedlo. Koncert měl obrovský úspěch a v ČT byl pak vysílán více jek 30x.
BBLa také 2x hrál pro sira Nicolase Wintona v Kongresovém centru Praha
BBLa také hrál v mnoha evropských zemích – Německo, Velká Británie, Francie, Polsko, Maďarsko, Chorvatsko, Itálie, Portugalsko, Norsko, Španělsko, Slovensko